Jdi na obsah Jdi na menu

1. kolo Krajského poháru Beginner MsKe 2024

15. 4. 2024

Dne 13.4.2024 jsme se zúčastnili 1. kola Krajského poháru Beginner MsKe 2024 , který se konal ve sportovní hale Fenix v Haviřově, za účasti 102 závodníku z 8 oddílů Moravskoslezského kraje. Pořadatelem této soutěže byl oddíl karate Havířov a MSKe. Jejím ředitelem byl, Ing.Josef Bělica, MBA, který je Hejtmanem Moravskoslezského kraje a Primátorem Města Havířov.  Na této soutěži jsme mněli 7 našich oddílových závodníku, a získali jsme 6 cenných medailí. V dopoledních hodinách probíhaly soutěže v disciplíně Kumite Balloon starší žáci, kde vybojoval 1.místo Ladislav Nezdařil, který ještě vybojoval 2.místo v disciplíně Karate Agility, a také 3.místo v disciplíně Kihon Ido. Dalším úspěšným závodníkem byl Jonáš Gavroň  který v kategorii kata starší žáci vybojoval 3.místo v disciplíně Kumite Balloon a 3.místo v disciplíně Karate Agility. Posledním kdo se umístil na 3.místě v disciplíně Kumite Balloon mladší žáci byl Lukáš Nezdařil . Na konci letošního roku, proběhne tato soutěž i jako Mistrovství České Republiky v Beginneru 2024, a s postupem na tento závod naším závodníkem Ladislavem Nezdařilem. Jsem moc rád že i v dnešní po Covidove době, se najdou děti které mají zájem o sport na vysoké úrovni a svou píli a vytrvalostí chtějí něco dokázat , přeji všem mnoho úspěchu v dalších soutěžích kterých se brzy zúčastníme.